تبلیغات
خبر آنلاین - پیام رستگار یوسفی فرماندار سابق شهرستان ثلاث به مردم

رستگار یوسفی ، فرماندار سابق شهرستان ثلاث باباجانی با انتشار نامه ای خطاب به مردم شهرستان ثلاث باباجانی طلب حلالیت و دعای خیر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است :

 

خدای منان را شاکر و سپاسگزارم که فرصت خدمتگزاری مردم شریف و متدین ثلاث باباجانی را قریب به 4 سال نصیب بنده گردانید ...


عزیزان همانطور که میدانید بنا به دستورات الهی مسئولیت افتخار نیست بلکه امانتی بس سنگین و گرانبها است که خداوند متعال بر دوش فرد مسئولیت پذیر می گذارد .

 

همشهریان گرامی اینک با دلی فراخ ،رویی سفید و وجدانی آزاد در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی به عنوان فرزندی از این دیار هر آنچه در توان داشته ام را به کار برده و از هیچ امری در حد توان کوتاهی و دریغ نورزیدم .

 

مردم شریف ثلاث باباجانی در همه نظامهای حکومتی انسانهایی که در مصدر امور هستند الزاماتی دارند که با قبول آن الزامات مسئولیت به آنها سپرده میشود اما در نظام جمهوری اسلامی یک مسئول علاوه بر اینکه در برابر مردم و مقامات بالاتر مسئول است در پیشگاه خداوند نیز مسئولیت دارد و باید حساب پس بدهد .

 

مردم قدر شناس ثلاث باباجانی چنانکه میدانید فاصله شهرستان نوپا،مرزی و جنگ زده ثلاث باباجانی با دیگر شهرستانهای برخوردار استان فاصله زیادی بود ، در این مدت هر آنچه در توان بود به یاری خداوند متعال و همراهی شما به کار بستم تا ضمن کم کردن فاصله ها و نقطه ها به نقطه مطلوب برسیم و نتایج این اقدامات را در آینده ای نچندان دور انشالله مشاهده خواهیم کرد.

 

در پایان ضمن حلالیت از شما دوستان و همشهریان برای تک تک شما آرزوی موفقیت و سربلندی را در پیشگاه خداوند منان خواستارم .

 

 

رستگار یوسفی

1393/12/29تاریخ : چهارشنبه 5 فروردین 1394 | 08:21 ق.ظ | نویسنده : خبر آنلاین | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.