تبلیغات
خبر آنلاین - جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ثلاث تشکیل شد
  

جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست گروسی سرپرست فرمانداری و با حضور بالایی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه و ادارات عضو برگزار گردید .

گروسی در دوازدهمین جلسه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ثلاث باباجانی با اعلام این اینکه تعهد اشتغال این شهرستان در سال 93  نفر 330 بوده این شهرستان بیش از 5/1 برابر تعهد اعلامی یعنی 582 نفر جذب بازار کار شده اند .ایشان در ادامه گفت تاکنون 92 طرح اشتغالزایی شامل (دامداری ، پرواربندی ، احداث کارخانه فوم و ... ) با اعتبار 34 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 113 نفر در کمیته اشتغال شهرستان به تصویب رسیده است . وی ضمن تأکید بر روند اجرایی پروژه های اشتغالزایی از کلیه دستگاههای اجرایی علی الخصوص بانکهای عامل خواست نهایت همکاری را با متقاضیان طرحها و پروژه های اشتغالزایی داشته باشند .

بالایی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه در این جلسه با اشاره به بحث بیکاری از کار گروه اشتغالزایی و سرمایه گذاری شهرستان خواست نهایت تلاش و پیکیری جهت تسریع در روند اجرایی طرحهای اشتغالزایی را داشته باشند . ایشان در ادامه گفت شهرستان ثلاث باباجانی دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار مناسب جهت توسعه طرحهای اشتغالزایی می باشد .تاریخ : شنبه 26 اردیبهشت 1394 | 12:30 ب.ظ | نویسنده : خبر آنلاین | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.